A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ünnepi jókívánságok!
Este mikor kigyúlnak a karácsonyi fények,
a gyermekkori álmok egy percre visszatérnek.
Ekkor a szemekben a szeretet fénye lángol,
s a gyertyafényénél még a csillag is táncol.

Mikor a fenyö illata megérinti szívünk,
ezen az estén, kicsit az álmokban is hiszünk.
Nem szeretnénk mást, csak boldogok lenni,
és másokért a szokottnál is többet tenni.

A rohanó világban megkoptak a fények,
halványak a hitek, és halványak a remények.
Nem szeretnénk mást, csak hinni a szóban,
őszintén szeretni, és bízni a jóban.

Őrizzük meg a karácsonyunk fényét,
S őrizzük a szeretetben való hitünk reményét.
Hisz ma este mink is gyermekek vagyunk,
s gyermeteg vágyainknak ma határt nem szabhatunk.
Válasz idézéssel
"Karácsony készül, emberek!
Szépek és tiszták legyetek!
Súroljátok föl lelketek,
csillogtassátok kedvetek,
legyetek újra gyermekek
hogy emberek lehessetek!"
/Wass Albert/

Szeretetteljes Karácsonyt és Boldog Újévet
kívánok minden fórumozónak!
Válasz idézéssel
"Mint lyukas zsákból a lencse,úgy hulljon ránk a szerencse"
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
"Adjon az Isten
szerencsét,
szerelmet, forró
kemencét,
üres vékámba
gabonát,
árva kezembe
parolát,"

Békés, boldog Karácsonyt kívánok mindegyikőtöknek! Confusedaw:
Válasz idézéssel
Kedves Fórumosok!
Köszönöm mindenkinek az önzetlen segítséget és kívánok további kitartást ehhez az "idegtépő" munkához .
Válasz idézéssel
Karácsonykor a jó angyalok házról-házra járnak,
térjenek be hajlékodba, s maradjanak nálad!

Ezt minden kedves forumozó társamnak küldöm, akik nélkül nem tudtam volna ezt az évet végigcsinálni,és akiktől rengeteget tanultam, mind emberileg, mind szakmailag. Örömteli ünnepeket, egészségben, boldogságban gazdag új esztendőt kívánok Mindegyikőtöknek. Big Grin

És csak tudjátok, ha én (mi) bizonytalan, tanácstalan könyvelők mégis repülünk, az azért van, mert ti vagytok a szél a szárnyunk alatt.
Válasz idézéssel
Köszönöm,hogy vagytok!

Köszönöm,hogy meghallgattok!

Köszönöm,hogy segítetetek közös problémáinkban és magán fájdalmaimban.

Köszönöm,hogy lélekben velem vagytok,mikor én nem vagyok veletek.

Adjon az ünnep melege mindnyájatoknak annyit vissza,hogy még másnak is adhassatok,akinek kevesebb jutott. Ez a szeretet-gödör,minél többet kivesztek belőle,annál nagyobb lesz.
Legyen boldog,békés, szép ünnepetek.A csengőszó ne ügyfelet,hanem várvavárt vendéget jelezzen,a papírcsörgés ne számlahalmazt,hanem szalvétazizegést és ajándékbontást jelezzen. A könyv szó most nem szakkönyvet,hanem a rég óhajtott és elolvasásra várót jelentse és Karácsony éjjelén érezze mindenki a Fény és a Szeretet erejét.Ezzel a minket átjáró Szeretettel induljunk neki a következő évnek.

Köszönöm Nektek!
Cirmi
Válasz idézéssel
Kedves Fórumtársaim !

Régiek és újak, aktívak és kevésbé aktívak. Most van egy kis szussznásnyi időm, hogy jó kívánságaimat mindannyiótoknak el tudjam mondani. Néhányan közületek tudják, hogy nekem ez a karácsony különösen csodálatos, két kis angyal készül a mi fenyőfánk alá, boldogságot, szeretetet és az élet értelmét elhozni. Kívánom Nektek, hogy mindannyian találjátok meg ezt a boldogságot, ezt a békességet Önmagatokkal, kívánok mindenkinek békés, boldog ünnepeket szeretteitek között és raktározzátok el egész évre.

Szeretettel
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
MINDEN FÓRUMOSNAK, KOLLÉGÁINAK (AKI NEM ÍRNAK, CSAK OLVASNAK BENNÜNKET Smile ) ÉS CSALÁDJA MINDEN TAGJÁNAK BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

Erzsót idézve: Fakanalat megragadni! Egy, kettő! :wink:
(Persze csupa örömből!!! Big Grin )
Válasz idézéssel
Boldog, békés karácsonyi ünnepeket kivánok minden kedves Fórumos Társamnak. Legyen néhány nyugodt, szép napunk. Megérdemeljük!!!!!!!
Üdv: Ilona
Válasz idézéssel
Most,amikor megpróbálom a tollat felváltani fakanálra..... Big Grin

Szivből kivánok Kellemes Ünnepet és Boldog Új esztendőt minden kedves Fórumozónak és a látogatóknak egyaránt! :lol:

Hosszú hideg téli estén,egy kis angyal száll le közénk.
Békét hoz és szeretetet,hirdet boldog szép ünnepet.
Smile :lol: Smile
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
gugu7 Írta:Barátaim!

Kérlek, ha letettétek a tollat, felemeltétek a kezeteket a tasztáról fusson át egy kósza gondolt fejeteken mennyi mindent éltünk meg, át, túl (és sorolhatnánk gyönyörű nyelvünk igekötőit tovább) 2007 év során. Igen, megtettük, elintéztük és kijavítottuk amit kellett és nemcsak azt ami a mi dolgunk volt, hanem attól többet.

Ha felálltok a széketekből mindent felejtsetek el pár napra és legyen az év hátralévő része a családé, majd a jó barátoké!

Kívánok minden - egy híján másfél-ezer - jó barátomnak, ismerősnek és ismeretlennek egyaránt

BÉKÉS KARÁCSONYT
és
ERŐVEL ÉS EGÉSZSÉGGEL TELI ÚJ ESZTENDŐT!

Barátnőtök: Klári

Barátaim!

Csak ismételni tudom az egy éve írtakat! Big Grin

Az ez évi munka befejezése utáni gondolataim és szívből jövő kívánságaim ugyanazok, igaz 2009. évre és a közel háromezer barátomnak.

Barátnőtök: Klári
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Békés ünnepeket kívánok mindnyájatoknak.
Mindenképpen szerettem volna nektek köszönetet mondani a sok-sok segítségért.
Szinte hihetetlen hogy manapság még vannak ilyen emberek mint ti, akik csak úgy jószándékból segítenek a másiknak.

Köszönet mindenkinek!

Üdv.
Adri
Válasz idézéssel
Kedves Fórumosok!

Mindenkinek békés, boldog ünnepeket kívánok, és nagyon szépen köszönöm a sok segítséget, amit tőletek kaptam! Kívánom, hogy jövőre is egészségben és töretlen lelkesedéssel dolgozzon együtt a csapat!

Jutka
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Kívánok mindenkinek Áldott Karácsonyi Ünnepeket! Köszönet a sok segítségért! Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot! Minden nap elolvastam a kérdéseket és válaszokat, rengeteget tanultam tőletek!! Ebben a pár napban pihenjetek, lazítsatok, töltsetek minnél több időt a családotokkal! Boldog, meghitt pillanatokat kívánok! Ildikó
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Boldog, békés Karácsonyt minden kedves Fórumtársamnak és szeretteinek!
Andicsek
Andicsek
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Ezuton szeretném megköszönni a sok segítséget!
Szép, nyugodt ünneplést, legalább két napig! Smile
Válasz idézéssel
Ez a nap szebb, mint más, ezen a napon senki sem hibás, a mai napon töltse el szivünket jóság és szeretet, s ez tartson ki ameddig lehet! Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Üdv: Ilona
Válasz idézéssel
Én sem akarok kimaradni a jókívánságokból!

Mindannyiatoknak jó egészséget és békés boldog karácsonyt!
Nagyon sokat segítettek nekem és szerintem másoknak is. Ilyen kis csapattal még nem találkoztam, de nagyon szeretem ezt a fórumot, sokat tanulok tőletek!
Remélem megtartjátok a szokásotokat az elkövetkezendő években is!

Csilla
Csilla
Válasz idézéssel
Kedves Fórumos Barátaim!

Az előttem lévők már leíták, hogy miért szuper ez a Fórum, így hát köszönet mindenkinek a sok segítségért!!!

Jégvirág költözzön mindegyik ablakba,
gőzölgő kalácsból jusson az asztalra.
Legyen sok ajándék - szívemből kívánom-
s hogy gazdagon, örömökben teljen a Karácsony!

Katla
Katla
Válasz idézéssel
Én is kívánok minden kedves fórumtársamnak kellemes karácsonyi ünnepeket, és boldog új évet!
Köszönöm a sok hasznos segítséget!
Válasz idézéssel
Kedves Fórumtársaim!

Kívánok mindnyájatoknak békés boldog karácsonyt, és sikerekben gazdag boldog új évet. Kívánom mindenkinek, hogy 2008 évben is legyen annyi ereje mint 2007 évben. Külön köszönet Klárinak aki akkor van itt amikor a legnagyobb szükség van rá, vagyis mindig. Big Grin

"Ismét jön karácsony, – nap mint nap közeleg, –
belopja melegét, – tárd ki a szívedet:
Gondold el mit tehetsz, hogy mást is hevítsen
a JÓ, mivel Téged megáldott az Isten… "
Válasz idézéssel
Három napja díszítek,
Csípje meg a kánya,
Majdnem belefulladtam
a kiömő gyantába,
Nagyzolni akartam,
de látom, rosszul tettem,
hogy luc helyett az idén
MAMMUTFENYŐT VETTEM!

Békés és Boldog Karácsonyt kívánok minden könyvelőtársamnak!

Köszönöm, hogy VAGY nekem!
üdv: Eldi
Válasz idézéssel
Csatlakozva az előttem szólókhoz és is kívánok mindannyiunknak /másfélezer + kettő/ és látogatóinknak /akik most is szép számmal vannak jelen/ Smile
boldog, békés karácsonyt és sikerekben gazdag bodog új évet.
Üdv.: Zsuzsa
Válasz idézéssel
Csatlakozva az előttem szólókhoz és is kívánok mindannyiunknak /másfélezer + kettő/ és látogatóinknak /akik most is szép számmal vannak jelen/ Smile
boldog, békés karácsonyt és sikerekben gazdag bodog új évet.
Üdv.: Zsuzsa
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég