A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Számviteli politika
Sziasztok
Remélem nem késtem le, nekem is küldhetne valaki egy számviteli példát egy épitőipari céghez. ( épitésekel és ingatlan forgalmazásal foglalkozik a cég)

köszönet
Tibor
<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
Válasz idézéssel
Nekem is küldhetne valaki számviteli politikát nagyon megköszönném.

<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> címre.
Válasz idézéssel
andicsek Írta:Sziasztok!
Nagyon hálás lennék, ha valaki nekem is tudna egy mintát küldeni. FŐleg egy olyan bt szvt. politikájára lenne szükségem, amelyik építőipari generálkivitelezéssel foglalkozik.
Természetesen ezen kívül is bármit megköszönnék.
Üdv. Andicsek
Esetleg az <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> címre vagy privát üz.re

Nagyon hálás lennék,ha valaki megszánna! Köszönöm!
Andicsek
Válasz idézéssel
Én is kérnél egy Számviteli Politikai mintát. <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->

Köszönöm
Válasz idézéssel
Potyi köszi a választ.
Asszem én is ezt fogom csinálni. Voltam olyan süket, hogy a régieknek ingyen készítettem el.
Válasz idézéssel
Szia Vicus!
Azt csináltam, hogy minden cégemet nyilatkoztatom irásban ,hogy ők készítik el maguknak a szükséges szabályzatokat vagy megbiznak az elkészítésével.
Amennyiben én készítem el akkor egy havi könyvelési dijat kérek érte.
Válasz idézéssel
Azt kérdezném:
Egy új cégnél ill. átvett cégnél, ahol nincs még számvit.pol és Ti írjátok meg kértek érte pénzt?
Vicus
Válasz idézéssel
andicsek Írta:Sziasztok!
Nagyon hálás lennék, ha valaki nekem is tudna egy mintát küldeni. FŐleg egy olyan bt szvt. politikájára lenne szükségem, amelyik építőipari generálkivitelezéssel foglalkozik.
Üdv. Andicsek
Esetleg az <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> címre vagy privát üz.re

Légyszi!
://
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Üdv. Andicsek
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Szükségem lenne nekem is számviteli politikára.
Ha valaki tud ehhez valami jó könyvet ajánlani, vagy esetleg sémát küldeni, azt nagyon megköszönném.

Üdv.
Adri
Válasz idézéssel
Bocs ha belekotyogok!

Katica!

Ha nem védett szerzői joggal, illetve saját terméked és megosztod másokkal, miért nem teszed fel a segédletekbe? Big Grin

Klári
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Aki kérte elküldtem a számviteli politikát. Ha valaki nem kapta meg jelezzen.

kati
Válasz idézéssel
Kati!

Az én e-mail címem <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->, ha nem lenne nagy szemtelenség én is kérhetnék? :oops:
Válasz idézéssel
Sziasztok!

El tudnátok nekem is küldeni?

Előre is köszi,

Kriszti
Válasz idézéssel

Köszike.Smile
Válasz idézéssel
Ha küldenél e-mail címet akkor küldök.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni, keresnék számviteli politika mintát vagy ingyenes készítő programot SOS-ben!

Köszi előre is a válaszokat!

Shina
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég