A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1608
Mónika Írta:Hogy minden évben van valami "okosság" ami nem egyértelmű. A szakképzésis lapon 1608A 01 02 milyen kérdés már ez: "nem főtevékenységként gyakorlati képzést folytató" I vagy N?? Ha a cég nem folytat képzést akkor melyik a helyes szerintetek? Tagadó mondatra a helyes hogy I igen, nem gyakorlati képzést folytató, vagy hagyjam figyelmen kívül azt a kis "nem" szócskát és erősítsem meg, hogy valóban N nem??? Szerintetek helyes így egy kérdés feltevés?? Az rlb. autómatikusan N -t ír, de a kérdés módja miatt elgondolkodtam.

Abban az esetben ha adott például egy fő tevékenységként cukrászdát működtető vállalkozás, amely tanulószerződés keretében egy cukrásztanuló gyakorlati képzését végzi, akkor szerintetek Igent kell jelölni? Én így gondolom, de már semmiben sem vagyok biztos. Az egykori hajós vicc jut eszembe erről a helyzetről, a " Mennyi? 30. Mi 30? Hát mi mennyi?" Big Grin
Válasz idézéssel
Mónika!
Itt a "nem" a főtevékenységre vonatkozik.
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
felhívtam a 42-es információs számot a helyes válasz abban az esetben ha nem gyakorlati képzést folytat N.!
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Hogy minden évben van valami "okosság" ami nem egyértelmű. A szakképzésis lapon 1608A 01 02 milyen kérdés már ez: "nem főtevékenységként gyakorlati képzést folytató" I vagy N?? Ha a cég nem folytat képzést akkor melyik a helyes szerintetek? Tagadó mondatra a helyes hogy I igen, nem gyakorlati képzést folytató, vagy hagyjam figyelmen kívül azt a kis "nem" szócskát és erősítsem meg, hogy valóban N nem??? Szerintetek helyes így egy kérdés feltevés?? Az rlb. autómatikusan N -t ír, de a kérdés módja miatt elgondolkodtam.
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég