A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bucsu
Köszönöm Klárikám.
Válasz idézéssel
Jó egészséget Zsóka ! Kívánom minden terved váljon valóra!
Klári
Válasz idézéssel
Köszönöm a jókívánságokat. Nyárra leköltözünk Sárvár mellé, egy gyönyörű Rába parti kis faluban van házunk.Ott "hála Istennek" nincs net, csak csend és nyugalom. Azért, ha tudok be-belesek hozzátok.
Zsóka
Válasz idézéssel
Kedves Zsóka,

sok örömet kívánok az unokázáshoz. Azért néha nézz be hozzánk. :-)
Válasz idézéssel
Kedves Zsóka!
Sok örömöt és boldogságot kívánok az unokázásához!
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Kedves fórumozó társaim, minden mérleget,bevallást leadtam vállalkozás befejezve. Jön a 45 évi munka utáni megérdemelt pihenés, és sok móka játék ezzel a gyönyörű kislánnyal, Lujzikával.[ATTACHMENT NOT FOUND]
Szeretettel gondolok rátok, azért időnként be-betekintek.
Üdv. Zsóka
Válasz idézéssel
Köszönöm Mónik, már ötödik éve nyugdíjas vagyok, de akkor még úgy éreztem, hogy egy darabig még menni fog, ment is, de most már azt érzem,hogy elég volt, mert már nem szívvel és lélekkel ültem le dolgozni, úgy érzem most jött el jött el az ideje a pihenésnek.
Zsóka
Válasz idézéssel
Kedves Zsóka!

Még nem sok olyan könyvelőt láttam, aki nyugdíjkort elérve önszántából hagyta abba a könyvelést.
Pedig megérdemelnék.
Kívánok jó egészséget és sok örömöt szeretteid körében!
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Kedves Zsóka,

örülök, hogy megismerhettelek, legyen örömöd a pihenésben, unokázásban, jó egészséget kívánok neked!
Válasz idézéssel
Kedves Zsóka!
Csatlakozom az előttem szólókhoz: örülök, hogy megismertelek!
Kívánok Neked sok boldog, mosolygós unokás évet ennyi könyveléssel eltöltött idő után!
Válasz idézéssel
Drága Zsóka !
Örülök, hogy " megismerhettelek" és kívánok Neked nagyon hosszú, boldog, egészséges, unokázós éveket. Biztos vagyok benne, hogy nem tudsz teljesen elszakadni a Fórumtól és gyakran benézel ide. Big Grin Confusedas: Confusedax:
Üdv:Éva
Válasz idézéssel
Drága Zsóka! Kedves Barátnőnk!

Azt hiszem nem vagyok egyedül amikor örülök is meg szomorú is vagyok. Örülök, mert szándékod szerint pihenni és főleg unokázni fogsz, szomorú vagyok mert hiányozni fogsz (hidd el nem "nagyszó".) Az elmúlt nyolc évben ugyanis megszoktuk, hogy közünk vagy,hogy többek között beástad magad a környezetvédelmi termékdíj mélyébe és segítettél amikor mi valami nehézségbe ütközünk.
Érveid elhatározásod mellett azonban verhetetlenek.

Kérlek ne csak néha nézz be hanem amikor családi teendőid mellett kis időre a géphez ülsz, nézz be ide, küldj egy mosolyt nekünk akik küzdünk hatósággal, ügyféllel, na meg saját magunkkal is.

Tiszta szívből kívánom, hogy mind azt amit tervezel valósítsd meg, és mindezekhez nem csak jó, de kiváló egészséget!

Barátnőd: Klári
Válasz idézéssel
Drága könyvelőtársaim! December 31.én befejezem 46 éves könyvelői, pénzügyi és számviteli pályafutásomat. Köszönöm mindnyájatoknak a sok-sok bölcs tanácsot, nehézségeim esetén a biztatást. Ezentúl csak a jól érdemelt pihenésre, és drága kis unokámra - aki bearanyozza életemet , életünket - koncentrálok. Úgy érzem ennyi idő után jár most már a pihenés,hogy csak a családomra tudjak figyelni. Ezúton köszönök nektek minden segítséget, és kívánok nagyon boldog Újévet, kitartást az új szabályokhoz, további jó munkát. Azért néha be-benézek. Big Grin
Maradok sok szeretettel: Zsóka
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég