A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hibajelzés
Május 31-én kaptam utoljára "aktás" levelet, nagyon hiányzik azóta:-(((
Válasz idézéssel
Köszönjük Lunda munkáját, visszavarázsolta nekünk a kezdőlapot úgy, ahogy szeretjük.
üdv. Ica
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Igen Lunda tud erről és javítja. Azt viszont nem mondtuk Neki, hogy kedvenc recept újságunk a Mindmegette behívása sem működik rendesen Big Grin !
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Big Grin Lentebb,már türelmet kértek....kitartás lányok!
Mindenkinél így van.. Big Grin
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Nálam is csak a 09.18-i bejegyzések láthatóak a kezdőlapon, mint Ibolyánál és Móninál. (Azt hittem, csak nálam van gond, de ezek szerint nem)
üdv. Ica
Válasz idézéssel
Nálam is ez a helyzet, csak nem akartam most is én lenni a "panaszkodós" :roll:
Móni
Válasz idézéssel
Nem tudom, hogy csak nekem nem jelnnek meg a kezdőlapon az új hozzászálólások. Nálam még mindig a 21-i hozzászólások és hírek jönnek fel. A fóromon keresztül nézem meg az új hozzászólásokat.

Ibolya
Válasz idézéssel
Köszi a hiba elhárítást!
Üdv. Bodza
Válasz idézéssel
Köszönjük a tájékoztatást, várunk türelemmel 8)
Válasz idézéssel
Barátaim!
A hibáról Lunda tud, dolgozik rajta, pici türelem, de mint mondta behavazódott a főállásában. Amint felmerül a lavina alól - még e héten - megkutatja a hiba okát!
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Még mindig a "keresett téma nem létezik" jelzés jelenik meg, miközben nagyon várom a segítségeteket az általam felvetett témában.
üdv. Ica
Válasz idézéssel
nálam is ugyan ez helyzet: a keresett téma nem létezik!
Zsóka
Válasz idézéssel
ugyanez a helyzet nálam is: a keresett téma nem létezik!

Éva
Válasz idézéssel
Sziasztok !

Tegnap óta azt tapasztalom, hogy a címlapról a fórumtémára kattintva nem lehet az adott témához eljutni,
"A keresett téma nem létezik". üzenet érkezik.
A fórum kezdőlapról már működik a témaválasztás...
Nálatok mi a helyzet ? Tudtok erről valamit ?

Móni
Válasz idézéssel
Köszönöm a jelzés,
nem tőlem javult meg, mivel csak most olvastam a hibát.
Igyekszem kideríteni mi lehetett az oka.
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
Most már működik, köszönjük szépen!! Smile
Sziasztok,Nándi
Válasz idézéssel
Most 11 órakkor pl.tegnap délután 14.25-kor írt hozzászólás a legutolsó!
Ez normál? 8O
Sziasztok,Nándi
Válasz idézéssel
Nekem is sokkal régebbi hozzászólásokat jelenít meg a kezdőlapon frissként, mint amik valójában frissek. (A fórumba bejelentkezve az "új hozzászólásoknál" már látom, amit a kezdőlapon még nem hoz ki.)
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Sziasztok!

A kezdőlapon nem jelenik meg az új hozzászólás, csak majd valamikor nagysokár. Tegnap raktam fel egy kérdést export-import témában és még mindig nem látszik. Ez így van mindenkinél vagy csak nálam? 8O
Sziasztok,Nándi
Válasz idézéssel
Szia Kati!
Jobb oldalon kijelölöd a törölni kívánt üzeneteket a kis kockába kattintva, majd legalul, ahol azt látod hogy "Megjelölés fontosként" ott a nyílra kattintva kiválasztod a "Kijelöltek törlése"-t.
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Hogyan lehet az üzenetek mappából törölni? Kaptam két üzenetet nem tudom elolvasni mert túl sok üzenetem van.
Válasz idézéssel
Szia Lunda! Jó ötlet volt az időjárás térkép! A radarképet naponta szoktam figyelni.
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Köszönöm a válaszod Lunda!
Nem is izélgetni akartalak ám Big Grin , csak mikor előszőr jöttem fel az új címlapos fórumra, ott akartam bejelentkezni és levert a víz, hogy ki vagyok tiltva Big Grin
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Balázs, és aki még a címlapot rendszeressen látogatja.
A címlapon jelenleg még nem lehet bejelentkezni az oldalra. Ahogy az átalakítással végeztem jelezni fogom.
Az átalakítás során előfordulhatnak hibák, leállások de az aktaforum.hu/forum címen a forumot igyekszem mőködő képes állapotban tartani.

>>Lunda<<
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Csak én nem tudok belépni a címlapon a felhasználó nevemmel meg jelszavammal? Vagy ott nem is lehet?
Köszönöm!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég