A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tagjainkat ért szakmai elismerés
GRATULÁLOK!
Válasz idézéssel
Kedves Zsemle!

Gratulálok a díjadhoz!
Kívánok neked jó egészséget, minden jót a továbbiakban. Confusedax:
Válasz idézéssel
Jaj bocsánat rossz helyre írtam.
Természetesen gratulálok én is!!!
Válasz idézéssel
Köszi szépen.
Pont azt nem tudtam, hogy kell illeték vagy sem.
Válasz idézéssel
Gratulálok!

Jó egészséget, minden jót neked! Confusedax:
Válasz idézéssel
Confusedax: Ezt Maci küldi a díjadhoz gratulációként,én csak ámulok és bámulok,hogy csak most? Csak most járt Neked?!

Itt a fórumon bizony nagyon sokat teszel okításunkért,tétovázásainknál pontos helyeket írsz,ahol megtaláljuk,de ha nincs időd,pont valamelyik nap olvastam Tőled,..."most nincs időm,de holnapra megkeresem...,szóval a hibátlan munka Nálad az első helyen van!
Szeretettel gratulálok én is,jó lenne minél több ilyen hírt olvasni,mert megérdemlitek!
Puszi:Cirmi és Maci
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Kedves Zsemle!
Én is gratulálok, és köszönöm az eddigi sok-sok segítségedet is!
Szóval szerintem sem véletlen a díj Smile
Üdv. eragka
Válasz idézéssel
Sok sikert a világmegváltáshoz is! Smile
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Kedves Zsemle!
Gratulálok, mi eddig tudtuk, hogy Te vagy a legjobb!
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Drága Zsemle,
Én mindig tudtam, hogy PROFI vagy!! Az eredményed nem lep meg. GRATULÁLOK!!
Erika
Válasz idézéssel
Zsemle!
Már megint túl szerény vagy (egyébként ez a NAGYOK erénye)!
Hisz mindenkinek "egy tesztlapot kellett csupán kitölteni", és mégse tudta más úgy kitölteni, ahogy TE!
Így mégis Te voltál a legfölkészültebb a témában! Jár az elismerés!
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Kedves Barátaim,

köszönöm szépen a sok gratulációt, de azért ne gondoljatok olyan nagyon nagy versenyre: egy tesztlapot kellett csupán kitölteni, s leadni.
Minden esetre jó móka volt, mint ahogy az egész konferenciásdi, jót dumálgattunk (egymással, mi aktások), jókat kávézgattunk, s Veroccsal készülünk megváltani a világot.

Üdv. mindenkinek, további szép napot kívánok

zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Szia Zsemle!
Gratulálok én is a díjhoz, kívánom, hogy több hasonló is kövesse!
Magdi
Válasz idézéssel
Szia Zsemle!
A sok előttem szóló mellett én is szeretnék Gratulálni neked. Nemrég regisztráltam csak fel ide, de azóta sok (számomra) új dolgot olvastam itt. Szóval jó döntés volt. Máshova is felregisztráltam régebben, de ott csak nagyokosok vannak, oda már nem nagyon megyek. Ezt itt egy kis családias légkörű társaság, és hogy valaki közülünk díjat is nyer, tényleg jó hír.
Ilyenkor az ember fellelkesül a sok bosszúság mellett.
GRATULÁLOK
Krisztina
Krisztina72 <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.arvavar.hu">http://www.arvavar.hu</a><!-- m -->
Válasz idézéssel
Kedves Zsemle!

Gratulálok a díjhoz, sok sikert és nagyon jó egészséget kívánok!

Üdv.: Tercsi
Válasz idézéssel
Gratulálok Zsemlének a díjhoz! Büszke vagyok Rád!

Örülök, hogy e csapat tagja lehetek, annak ellenére, hogy manapság ritkán jelentkezem beSmile
Üdv: Erika
Válasz idézéssel
Szia Zsemle!

Itt is gratulálok neked az elismeréshez! Jojózni megtanultál már? Mármint 2 kézzel (ha jól láttam 2 volt benne.... Big Grin Big Grin Big Grin ) Egy ilyen szupi bérszámfejtőnek ezt is tudnia kell Big Grin Big Grin
Többiekkel is jó volt találkozni, örülök, hogy összejöttünk egy kicsit
Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé... ..
Válasz idézéssel
Drága Zsemle! :-)

Most olvastam eme nagyszerű, örömteli hírt; és szeretnék én is sok szeretettel GRATULÁLNI! :-) Igazán ügyi vagy, büszkék vagyunk Rád, csak így tovább! :-)

Puszi, Kitty
Válasz idézéssel
Kedves Zsemle! Szívből gratulálok a díjhoz, igazán megérdemelted! Itt a fórumon is mindig a segítségünkre sietsz, és bízhatunk a tudásodban, ha kételyeink támadnak, márpedig ez a mai világban nagy szó! Büszkék vagyunk rád, és örülünk, hogy egy csapatban lehetünk veled!
Válasz idézéssel
csatlakozom a többiekhez, olyan kevés sikerélményben van részünk a mai időkben, a te sikerélményed a mienk is, mert egy kis fény a "világító égitestről" minden arra érdemesre visszahull.

Üdv. és további szép napot: catking[ATTACHMENT NOT FOUND]
Válasz idézéssel
Zsemle, szívből gratulálok én is! Mi ezt már tudtuk, és örülök, hogy mások is észrevették!
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Hipp, hipp, hurrááááááááááál!!! Hipp, hipp hurrááááááááááááá! Hipp, hipp hurráááááááááááááá!
Zsemle szívből gratulálok!
Üdv. Ibolya
Válasz idézéssel
Én is nagyon gratulálok kedves Zsemle! Büszkék vagyunk rád!
Erika
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Én is szívből gratulálok Zsemlének, és örülök, hogy személyesen is megismerhettem.

Mariann
Válasz idézéssel
Gratulálok Zsemle! Confusedaz:
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég