A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banki átutalás kitöltő
gugu7 Írta:Szia Rózsa!

Itt nézted?

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://aktaforum.hu/forum/viewtopic.php?f=32&t=3477&p=79339&hilit=%C3%A1tutal%C3%A1s+kit%C3%B6lt%C5%91#p79339">viewtopic.php?f=32&t=3477&p=79339&hilit=%C3%A1tutal%C3%A1s+kit%C3%B6lt%C5%91#p79339</a><!-- l -->

Köszönöm, ezt még nem néztem.
Te használod? Gondolom úgy működik, hogy beírom az adatokat, és a leporellós átutalásra kinyomtatom. Úgy van megszerkesztve, hogy minden szám és szöveg a rublikákba kerül? Eddig írógéppel töltöttem, de úgy tűnik beadja az unalmast, a kézírásom meg..... hát nem az a gyöngybetűs. Smile
Köszi a segítséget.
Szép estét kívánok Neked!
Válasz idézéssel
Szia Rózsa!

Itt nézted?

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://aktaforum.hu/forum/viewtopic.php?f=32&t=3477&p=79339&hilit=%C3%A1tutal%C3%A1s+kit%C3%B6lt%C5%91#p79339">viewtopic.php?f=32&t=3477&p=79339&hilit=%C3%A1tutal%C3%A1s+kit%C3%B6lt%C5%91#p79339</a><!-- l -->
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Rózsa vagyok. Most regisztráltam. A banki átutalás letöltő érdekelne. Hogy, és honnan tudom letölteni?

Előre is köszi a segítséget.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Tettem fel kettőt, remélem ilyenre gondoltatok, és tudjátok használni.
Üdvözlettel: Zsóka
Válasz idézéssel
Hogy milyen érdekesség található ezen a fórumon én is szeretném letölteni, de én sem lelem!
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Segítség! én most szeretném letőlteni, honnan tudom? Segitségeteket előre is köszönöm! - sajna mióta az oldal megváltozott igen nehezen boldogulok a témákban. ildiko Sad Sad
Válasz idézéssel
Balra- Menü-Letöltések-Átutaláskitöltő :lol:

Válasz idézéssel
Sziasztok,
nagyon érdekelne ez a program! Honnan tudom letölteni?
Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Szia Tamás!

Az átutalási megbízásokat lehet vele szg. segítségével kitölteni és nyomtatóval nyomtatni. A ki piros "félcédulákat" nem kell kézzel körmölni, tárolható a megbízó illetve a címzett szükséges adata. A visszatérő, havonta ismétlődő átutalások esetében ( ilyenek az adók és járulékok nagy része) csupán az esedékes összeget kell kitölteni, mivel a megjegyzés rovat tartalma is állandó. A könyvelők az ügyfelek kényelmét szolgálják ki ezzel.

Válasz idézéssel
ksne Írta:Nem tudtok véletlenül egy ingyenes banki átutalás kitöltő programot. Az oldalon van fenn a letöltéseknél de azt nem lehet letölteni. Ha esetleg tudtok ilyet vagy csak a nevét azt is megköszönném.

Ez az ingyenes banki átutalás kitöltő ez mire jó? Mit tud? Mi értelme az ilyen proginak?
--
Bajkó Tamás
Pénzügyi tanácsadó a tőzsde, devizatőzsde - Forex - Marketiva világában!
Válasz idézéssel
Ok köszönöm szépen, már tesztelem is. Smile
Válasz idézéssel
már le lehet tölteni
Naná, hogy normális vagyok.
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
Nem tudtok véletlenül egy ingyenes banki átutalás kitöltő programot. Az oldalon van fenn a letöltéseknél de azt nem lehet letölteni. Ha esetleg tudtok ilyet vagy csak a nevét azt is megköszönném.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég