A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Működik az EBEV?
Ide csap, oda csap, mellé csap?
Válasz idézéssel
Ma olyan gyors nálam, mint a villám Big Grin
Válasz idézéssel
Dehogy nem! Muszáj néha vidulni, még, ha a saját nyomorunkon is! Hiába nehéz a szakma és sok az ideg, nem érdemes tönkremenni miatta... Úgyhogy, mosolyogjunk!Smile
Válasz idézéssel
Ajaj, úgy látom vagyunk itt páran akik még az evolut táblás időszakban kezdtük a szakmát Smile Kerestük a forintfilléres papíron az 1 Ft 50 filléres eltérést. Lehet a vénség mondatja velem, de visszasírom néha azokat az időket. Ha nem röhögnénk saját nyomorunkon néha, nem is lehetne túlélni. A Hét krajcár jut eszembe erről meg.
Válasz idézéssel
Dehogynem!
Klárikám sokszor nagyon jót nevetek a frappáns hozzászólásaidon. Big Grin :lol: :lol: Jó,hogy itt vagy és figyelsz,legalább felvidulunk...
Puszi
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Előbb utóbb lesz Big Grin .

Őszintén, nem jó néha már a saját nyomorunkon is jót rötyögni? Amikor legszívesebben sírva fakadna az ember, mert dolgozna ezerrel, de nem kap egy nyomorult törzsadatot, és ha megkapja akkor is az elavult infót tartalmaz.
Na ilyenkor elkezdek nosztalgiázni. Eszembe jut, hogy "nodazu" a Bevételi Főigazgatóság ( APEH leánykori neve) V. ker Deák F. utcai épületébe vittük be ilyen táj a mérlegeket "fölslefnizve", abban minden benne volt (adóbevallás is). Elutaltuk havonta amit kellett, se be se ki jelentés, se bevallás a dolgozó derékméretéről stb.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Jaj, már Hajnalcsillag előtte ezt a poént, bocsi! Smile
Válasz idézéssel
gugu7 Írta:Csillagom!
Látszik, hogy ifjú vagy és bohó! Big Grin
Nem értek rá a feldolgozást megjeleníteni, mert a sok rosszindulatú könyvelő folyton zaklatja őket és halkan emlékezteti a hivatalt a határidőkre. :evil: :lol:

Miért is nincs a fórumon like gomb?? Big Grin
Válasz idézéssel
Klárika, ezt lájkolom Smile Big Grin
Válasz idézéssel
Csillagom!
Látszik, hogy ifjú vagy és bohó! Big Grin
Nem értek rá a feldolgozást megjeleníteni, mert a sok rosszindulatú könyvelő folyton zaklatja őket és halkan emlékezteti a hivatalt a határidőkre. :evil: :lol:

Válasz idézéssel
Az ebev megy, de azt már nem vágom hogy a január 15-én beküldött "feldolgozott" 13T101E-n jelentett változások miért nem láthatóak még mindíg a törzsadatokban? 8O
Válasz idézéssel
Úgy tünik ma még jó, de várjunk 12-re. Big Grin

Válasz idézéssel
Már abszolut nem reagál semmire azonkívül hogy be enged lépni, teljesen "megdöglött""!!
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Néha be lehet csusszanni. Most éppen beenged, de hiába kérek le bármit, nem kapom meg.
Elöbb már azt közölte,hogy nem vagyok aktiv és adjam meg az adóazonósító jelemet.
Mondjuk már tegnap is rendetlenkedett, de most úgy néz ki nagyon behalt.

lara
Válasz idézéssel
Valami jelentősebb gáz van náluk!
Be akartam az EBEVBE menni, miután a Mo-ra bejelentkeztem és a ért.tárhelyemen lévő nyugtákat lenyúltam, azt monja az adataim érvénytelenek. Kéri az adóazonosítómat, odaadtam, erre azt mondja, hogy a honlap nem elérhjető jöjjek később! Na ilyen még nem volt, egyszer miondennek elő kell fordulni.

Válasz idézéssel
Mifelénk működik most is és működött reggel is, mikor használtam.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Sajnos most én is csak a nyugtákig jutok el!!!!!
Onnan vége!
Válasz idézéssel
Hát a kiscipőm tele velük :twisted: szinte minden áldott nap sza..kodik. Most belépni se tudok, mert hibát ír ki :evil:
Válasz idézéssel
nálam is akadozott ma egész nap.
Válasz idézéssel
Kora délelőtt én is nagyon sokat vártam egy törzsadatra! Azt hittem a guta üt meg. Big Grin
Válasz idézéssel
Vs. váltogathatják az érintetteket, mert egyszer nagyon gyorsan megy, máskor meg egy napi várakozás után érkezik a nyugta.
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
úgy látszik, ez itteni sajátosság.
Válasz idézéssel
Nálam is néha néha megy, akadozik.
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Klári,
nálam működik.
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Titeket beenged? Minket, ha kín keservvel beenged akkor törzsadatot, azt nem ad. Folyószámlát is nagy sokára.

Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég