A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktaforum.hu újdonságok
Köszönjük Lunda!

Visszaállt a megszokott rend Big Grin Minden és mindenki a szokott helyen! Big Grin
(És a Te jejed?)

Köszi: Klári
Válasz idézéssel
Lunda!
Ne haragudj!
"A rohanó élet hasra esik...."
Válasz idézéssel
verocs Írta:Szia Lunda!

Azt esetleg meg tudjátok oldani, hogy egy avatar képet csak egyvalaki használhasson? Mondjuk aki X hónapja be sem jelentkezett a fórumra, annak az ikonját természetesen nem kéne "őrizgetni". Nem tudom, mennyire kivitelezhető a dolog.
"Sajnos" ezen nem tudok változtatni.
Mindenkinek megvan a lehetősége egydi avatar feltöltésére, amit nem használhat fel senki más. Viszont aki a "publikus" avatarokközül válasz annak tudnia kell, hogy akár más is választhatja. Végülis ez a lényege.
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
nyarimonika Írta:Még mindig fordítva hozza a fórumokat ( a végén van a legrégebbi)?
Elég átláthatatlan így. Bocs, hogy türelmetlenkedem! :?

Remélem olvastad, hogy tudok a problémáról, és igyekszem megoldani.
Sajnos jelenleg min. 30 probléma előzi meg ezt a kérdést.
A frissítés, bármennyire teszteltem máshol , sok nem tervezett problémát hozott.
Így kérnék mindenkit, hogy ugyan a problémák jelzését szívessen látjuk, de türelem, türelem, kreativitás, kreativítás.
Valamikor dolgozni és pénzt keresni is kell, és egy nap csak 24 óra: (
Válasz idézéssel
Igen, én meg most szóltam hozzá valamihez, amiről azthittem, hogy az utolsó, közben pedig az első volt, s már hatan előttem segítettek neki :-)))))
Bocs, a megszokás :lol:
Válasz idézéssel
Még mindig fordítva hozza a fórumokat ( a végén van a legrégebbi)?
Elég átláthatatlan így. Bocs, hogy türelmetlenkedem! :?
Válasz idézéssel
Szia Lunda!

Azt esetleg meg tudjátok oldani, hogy egy avatar képet csak egyvalaki használhasson? Mondjuk aki X hónapja be sem jelentkezett a fórumra, annak az ikonját természetesen nem kéne "őrizgetni". Nem tudom, mennyire kivitelezhető a dolog.
Válasz idézéssel
Most megnéztem a megválaszolatlan kérdéseket, hát ez az, ami új nyitott téma, és nincs rá reagálás. De nem erre gondoltam. Van amikor a kérdések egymást követik és némelyik megválaszolatlan is marad ill. reagálás nélküli és tűnik el a nyíló oldalról. Persze aki ügyes, meg tudja oldani, hogy ismét képbe helyezze a kérdését.
A segédletek jó hogy megvalósult, majd mazsolázgatok én is, hogy mi van rajta, és honnan mit lehet átteni, iletve majd "magamhoz nyúlok".
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
edith:
Első kérdésedre a válasz, a kezdő oldal forumblokk alján középen ott van "Megválaszolatlan üzenetek megtekintése" ugyanez található a forum kezdőlapjának jobb tetején (2. ként).

2. Létrehoztunk egy új fórumot "Dokumentumok, Segédletek" -néven . Ide várjuk a dokumentumokat. Egy részét a korábban máshova feltöltötteknek át is mozgattam már.

Abban viszont igazad lehet, hogy ezt talán jobban kellene tudatosítani, ill. kommunikálnunk.
Gondolkodom rajta , de öttletek is jöhetnek.Smile
Válasz idézéssel
A bevallási időszakban nagyon sok kérdés-válasz fogalmazódott meg, de gyakran előfordult, hogy a kérdések megválaszolatlanul nyomták egymást le, és aki ráment egy-egy témára többnyire csak a legutóbbi hozzászólásokat olvasta el. Az jutott eszembe, hogy a kérdést feltevő nem jelezhetné e azt, hogy kapott választ a kérdésre, és meglehetne külön nézni, hogy mik a megválaszolatlan kérdések - és erre keresni a választ. Így aki célirányos nem veszegetné az idejét...
Aztán nagyon sokan feltettek különböző témáknál szabályzatmintákat, nyomtatványokat, amiket jó lenne egy helyre rendezni - és folyamatosan tudnánk kiegészíteni témabontásban ezeket.
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
forum:
- a hozzászólások kilistázásánál keresd meg az "order by" részt az SQL lekérdezésben, ott tudod majd megfordítani, hogy jó sorrednben legyen.
- eltűnt a hónap: a hozzászólások kiliztázásánál nagy valószínűséggel a "date()" fgv van rosszul felparaméterezve, ott tudod megkeresni a hibát.

egyéb:
- hiába állítottam be, hogy a vicc topicról kérek értesítést, ha hozzászólás érkezik, mégsem jön értesítés. Sad
- már megint megkérdezte tőllem, hogy hány vállalkozásnak könyvelek. mintha törlődött volna a szavazás kitöltöttségének állapota a user táblából.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://jonas.gergo.googlepages.com">http://jonas.gergo.googlepages.com</a><!-- m -->
Válasz idézéssel
Sziasztok,
A tegnapi nap(2007.02.25) ismét frissítésen esett át a fórum.
Sajnos ennek következménye, hogy jelenleg megfordúlt a hozzászólások
sorrendje az aktaforum-on eddig megszokotthoz képest.
Valamint eltünt a hónap a fórunból.
A fenti problémákat igyekszem javítani.

Kérem aki talál mást is, az jelezze bármilyen aprónak tűnik is.
Válasz idézéssel
Igen! Velem is "megfordult"! Ráadásul a dátumból is eltünt a hónap! Az életben is szeretnék ilyen lehetőséget! :lol:
"Nekem a sorsom az, hogy megélhetem, amire vágyom és amire nem,
S ha választhatok, a holnap szebb legyen..."
Válasz idézéssel
A régi beállítás jobban teszett, és a hozzászólások dátumából eltünt a hónap. Lehet, hogy csak nálam van ez így?
Válasz idézéssel
egyelőre a fórumban alapbeállításként a legújabb hozzászólás van leghátul
Naná, hogy normális vagyok.
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
Ma reggel úgy ébredtem, hogy megfordult velem a világ?
Válasz idézéssel
Szia Lunda!

Mivel egyáltalán nem vagyok számítógép-zseni, ezért csak azt tudom felajánlani, hogy szívesen leszek aktív Tanácstalankodó :lol: . Kitartás és humorérzék stb..... van.
Nagyon szimpik a juttatások!

Csak most vettem észre egy újdonságot, már lehet képeslapot is küldeni! Szerintem ez nagyon klassz!
Tünde
Válasz idézéssel
Szia Lunda!

Minnél többet jövök fel a "fórumra", a szakmai oldalán és a tagok segítőkészségén túl, ezt a kivételes humort szeretem még, ami árad ezekről az oldalakról.
Tündének igaza van: "narkóvá válik egy idő után" és nem lehet egy napot sem kihagyni, hogy ne látogassak fel ide.

Az "ajánlat" (főként a juttatások) pedig remek! :lol: :lol: :lol:
"Nekem a sorsom az, hogy megélhetem, amire vágyom és amire nem,
S ha választhatok, a holnap szebb legyen..."
Válasz idézéssel
bruno:
Bármi amit szeretnétek helyet kaphat a fórumban (talán csak a ponó és politaka kivétel)
Jelenleg is van ahol lehet bármiről beszélni, amennyiben valamelyik téma igényli kaphat külön fórumot is.
Csupán annyi a probláma, hogy ezt csak akkor tudjuk felválalni ha valaki (a téma indító) felvállalja annak a fórumrésznek a moderálását.

Hírek is bővülhetnek, (sőt tervezzük is) de itt is az a probléma, hogy szerkesztők kellenének.

Itt meg is ragadnám az alkalmat: :wink:
Aki szeretne aktívan résztvenni az aktafórum.hu szerkesztésében az jelentkezzen nálam.
Jelenleg betölthető állások: hírszerkesztő, moderátor.
Létszám korlát nincsSmile Viszont szigorú főnök(ök) van.
Elvárásaink: kitartás, humorérzék stb.....
Juttatások: válveregetés, találkozó esetén meghívás egy ásványvízre :lol:
Válasz idézéssel
Sziasztok!

A fórumot nagyon szeretem, annak ellenére, hogy ritkán szólok hozzá.
Nagyon hasznosnak tartom.
Bruno hozzászólásával egy ponton nagyon nem értek egyet.
Az egyéb kultúrális élményeink megosztására gondolok. Errre van számtalan fórum. Szerintem hagyjuk meg ezt a fórumot szakmai véleménycserék helyének. Annak ellenére, hogy nagyon kedélyes a hangulat, azért itt szakmai kérdéseknek van helye, az aktuális moziműsort szerintem ne itt beszéljük meg.

Kati Smile
Válasz idézéssel
Sziasztok Lányok, Fiúk!

Jól látom, hogy a nagy bevallási hullám csillapultával kicsit visszafogottabbá vált a fórumunk???
Nyilván egy ideig pihengetünk, lazítunk, mert a nyitott kérdések nagyja a bevallásokkal lezárult. (Majdnem azt írtam, hogy megoldódott, de ez nem minden esetben igaz, majd jönnek a helyesbítések, önellenőrzések.... )

Talán a fórum újabb pörgéséig várnunk kell a PM következő ötletrohamáig vagy az ingatlanadó bevezetéséig???

A szó (ti. a forum) elsődlegesen vásárteret jelent(ett), de annak idején legalább olyan fontos volt a közéletet, közügyeket jelentő értelme is...

Ezért javaslom, hogy intézményesen is bővítsük a tartalmát (ne csak régi hozzászólásokból tudjuk előbányászni a témát) a munkánkon kívüli dolgokkal, pl: kultúráról (olvasási, színházi élmények, javaslatok...), továbbképzésről, hobbiról (esetleg napi ploitikáról, utazásról) való csevegés, számítógéppel kapcsolatos kérdések (hogy Lundának se hagyjunk nyugtot:-)) .... Remélem nem csak én gondolom így!...

A könnyeb eligazodás érdekében a két területet (szakmai és szabadidős)
célszerű lenne a képernyőn vizuálisan is megosztani, úgy hogy egyszerre látszódjon több szakmai és több szabadidős téma. Sőt bizonyos témákat jó lenne a látogatók elől elzárni. Tudom ez nem ad túl nagy biztonságot, ugyanis : A nagy testvér figyel! (Big Brother is watching you.)

A fentieket csak gondolatébresztőnek szántam, mert szerintem már egy jó kis csapat jött itt össze és ezért elsődleges köszönet a két fenntartónak (Blondi, Lunda) és mindenkinek aki válaszaival, vagy akár kérdésével is segítette a munkánkat.

Bruno

Én is nagyon köszönöm Nektek a fórumot és a sok-sok segítséget :!:
Tünde
Válasz idézéssel
HURRÁ!!!
Jó, hogy kitaláltátok az AKTAFÓRUM-ot!l
Katla
Válasz idézéssel
ma átléptük az 1 000 000 lapletöltést.

Összesen 1003665 találatot kaptunk az oldal indítása óta ma 21 óra 30 percig

köszönjük a bizalmat, köszönjük a sok segítséget !
Naná, hogy normális vagyok.
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
blondi Írta:csak azért is átalakítottam Big Grin
egy kicsit vissza, egy kicsit előre

üdv. a könyvelés mestereinek Big Grin Big Grin

Ez a cím jogos!!!!!!!!!!
Tünde
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég