A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tájékoztató az egyszerűsített bevallásról
Sziasztok!

A Nyilatkozat száma: 0853NY. Ma feltettek jópár tájékoztató anyagot is az apeh.hu-ra. Én valószínűleg sok embernél fogom választani, mert jónak tartom.
Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
[quote="zsemle
Kérdés: látta-e már valaki az ehhez kapcsolódó Nyilatkozat-ot az apeh honlapján? Én nagyon kerestem, de még nem találtam.

Üdv.zsemle[/quote]

Hajnalonként kutatgatok az APEH honlapján, de csak a 2009 évre szóló nyilatkozatot találtam az adóelőleg megállapitásához

Ica
Válasz idézéssel
Kijavítottam! Értelemszerűen, aki valamilyen okból kifolyólag önadózó, az nem választhatja. A "nem" szócska lemaradt.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Ajaj! Figyelmetlen voltam!!!!

Rögtön javítom, s felteszem az újat. Egy "nem" szócska kimaradt.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Írtam egy tájékoztatót az egyszerűsített bevallásról, amikor megvalósulhat adóhatósági közreműködéssel. Ezzel szándékozom teljesíteni munkáltatói kötelezettségemet, amikor tájékoztatnom kell a dolgozót, mert nem akarok foglalkozni az adóbevallásával.
Kérdés: látta-e már valaki az ehhez kapcsolódó Nyilatkozat-ot az apeh honlapján? Én nagyon kerestem, de még nem találtam.

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég