A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teszt észrevételek
Válasz idézéssel
Nem megy az APEH friss info
Válasz idézéssel
old_guy Írta:A bal oldali menüben kétszer van a Letöltés, egyik törölhető:

Köszi a hibajelzést, javítottam.
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
A bal oldali menüben kétszer van a Letöltés, egyik törölhető:
Válasz idézéssel
Gratulálok! Tetszik, amit csináltok, ajánlom másnak is.

Ajánlatról jut eszembe. Kb. hasonló tagsággal rendelkezünk, a saját kis lapomra gondolok, bár forgalma változó, nem rossz. Nekem van a lapon egy ajánlj minket szolgáltatás, így ha valaki betér, lehet egy, lehet tíz ismerősnek tudja továbbküldeni, azaz reklámozni a lapot.
Az egyik lehető legjobb módszer, mivel nagyon szakmai dolgokról szól, s ez dícséret, nem kritika! Más dolgokkal én nem is tölteném fel a lapot, a szakmátok fóruma ez elsődlegesen. Úgy gondolom szükség van rá, nem egy könnyű terület ez sem!
Eligazodni szerintem könnyű rajta, semmi gond nincs, aki járt más hasonlón annak biztos könnyebb.
Sok sikert! ! Big Grin goboka
Válasz idézéssel
Indigo Írta:Sziasztok!

Hogyan tudom megváltoztatni a kérdőjelet? Azt a sárgát amit a fejembe látok mostSmile
Látom, hogy másnak nem üres az arca. Nekem meg kérdőjel van ottSad

Ildikó
Semélyes beállítások / Adatok megváltoztatása alatta a lap alján Válassz Avatart a galériából: [galéria megtekintése] gombra kattintva előjönnek a választható képek. Itt kijelölöd a neked tetszőt, majd az oldal alján [Válassz képet] gombra kattintva érvényasíted. Ettől kezdve már a kiválasztott kép fog megjelenni.
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Hogyan tudom megváltoztatni a kérdőjelet? Azt a sárgát amit a fejembe látok mostSmile
Látom, hogy másnak nem üres az arca. Nekem meg kérdőjel van ottSad

Ildikó
Válasz idézéssel
A portál működésével kapcsolatos visszajelzéseket várjuk ide, hogy az esetleges hibákat gyorsan orvosoljuk, a jó ötleteket pedig be tudjuk építeni a rendszerbe.
Naná, hogy normális vagyok.
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég